QUADRE MÈDIC         

 
 

 

 

(En format PDF)  

Especialitats, proves i serveis mèdics

Dias i horaris

ACUPUNTURA

 
   
   

ANÀLISIS CLÍNIQUES

 
Laboratorios Drs. ZARAGOZA Dilluns a Divendres de 8:00 a 11:30 h.
General Lab. Dilluns a Divendres de 8:00 a 11:30 h.
   

INFERMERIA

 
   

CARDIOLOGIA

 
ASISTENCIA CARDIOLOGICA DR. CASTRO  
Dra. Annerys  MÉNDEZ ROSABAL Dimecres de 15:00 a 19:00 h.
Dr. José HERRERA Dilluns de 10:00 a 13:00 h.
   

CIRURGIA GENERAL

 
Dr. Joaquím OTERO XANCO (CME) Dijous 18:30 h.
Dra. Mª Angeles ALBA CANAL Dilluns de 10:00 a 11:00 h.
   

DERMATOLOGIA

 
Dra. Isabel PÉREZ ZARAZAGA   Dimecres de 15:00 a 20:00 h.
Dr. Jaime NASARRE CALVO (CME) Dilluns de 9:00 a 13:00 h.
   

DIETÈTICA i NUTRICIÓ

 
Sr.Alfons AGUILERA CANAL (CME) Dilluns de 15:00 a 19:00 h.
Sra. Silvia ZARAGOZA ABAD Divendres de 10:00 a 12:00 h.
   

DIGESTOLOGIA

 
Dr. Jaume SELVA PADRÓ Dimarts i Divendres de 9:00 a 12:00 h.
Dra. Janine SUÁREZ TERÁN (SERVIDIGEST) Dimecres de 15:30 a 18:00 h.
   

ECOGRAFIES

 
Drs. MANCHON Divendres de 9:30 a 12:00 h.
   

ENDOCRINOLOGIA

 
Dra. Ariadna LLOVERAS RUBIO Dilluns de 16:00 a 18:30 h.
   

FISIOTERAPIA

 
Dpda. Mireia VALLS MORATÓ Dilluns a Divendres de 8:00 a 1:00 h.
  Divendres de 8:00 a 14:00 h
Dpda. Sara ARIAS RODRIGUEZ Dilluns de 15:00 a 20:00 h
  Dimarts i Dijous de 10:00 a 14:00 i de 15:00 a 21:00 h.
Dpdo. Ignacio ARAUJO LEWKOW Dilluns i Dimecres de 8:00 a 14:00 h.
  Divendres de 15:00 a 20:00 h.

GINECOLOGIA

 
INSTITUTO GÓMEZ ROIG Dimarts de 15:30 a 20:00 h.
   
   

HEMATOLOGIA

 
Dr. Jordi ZARAGOZA MONTPEL Divendres de 8:00 a 10:00 h.
Dra. Rosa BRUGUES Divendres de 10:00 a 12:00 h.
   

HOMEOPATIA

 
   

LOGOPEDIA

 
   

MEDICINA GENERAL

 
Dr. Jaume SELVA PADRÓ Dimarts i Divendres de 9:00 a 12:00 h.
Dra. Adela GARCÍA MENÉNDEZ Dilluns de 16:00 a 18:00 h. i Dijous de 10:30 a 12:00 h.
Dr. Miquel SAURA SALVADO Dilluns i Dimecres de 11:30 a 13:00 h.Dimarts de 18:00 a 20:00 h.
Dr. Carlos GONZALVO ORERO (CME) Dilluns de 16:00 a 19:00 h.
Dr. Juan GARBAYO GARCÍA Dimecres de 09:00 a 13:00 h.
Dr. J.M. RODRÍGUEZ GALIPIENZO Dijous de 17:00 a 19:30 h.
   

MEDICINA VASCULAR

 
   

Dr. Jordi COTILLAS

Dimecres  de 15:00 a 17:00 h.
   

MESOTERAPIA

 
   

NEUMOLOGIA

 
Dr. Josep Mª ALSINA MARTÍ Dijous de 10:30 a 13:00 h.
Dr. Federico GÓMEZ YERÓN  Dimarts de 17:00 a 20:00 h.
   

NEUROCIRURGIA

 
   
   

NEUROLOGIA

 
Dr. Joan Ramón MOLAS MOLAS Dimecres de 16:30 a 20:00 h.
   

ODONTOLOGIA

 
Dr. José Manuel JAQUET SOLÉ (promocions especials) Dijous de 10:00 a 13:00 h. i de 16:00 a 20:00 h.
Dra. Angélica REZA OCAMPO Dimecres de 10:00 a 13:00 h.
Dra. Liset PEÑATE GONZÁLEZ Dimarts de 16:00 a 20:00 h.
   

OFTALMOLOGIA

 
Dr. Vicenç AMIAS Dimarts de 15:00 a 19:00 h.
Dr. Juan Carlos MESA GUTIÉRREZ Dimecres de 16:00 a 20:00 h.
   

                                     ONCOLOGIA

 
Dr. Alfredo MILLA SANTOS Dimarts de 10:30 a 13:00 h.
   

OSTEOPATIA

 
   
   

OTORRINOLARINGOLOGIA

 
Dra. Brígida MARTÍNEZ VIDAL Dimecres de 15:00 a 20:00 h.
   

PEDIATRIA

 
Dr. Hernando GALDOS  (HOSPITAL DE NENS) Dimarts de 17:00 a 20:00
  Divendres de 17:00 a 20:00
   

PODOLOGIA

 
Sra. Raquel ESPINOSA FERRER Dilluns de 15:00 a 19:00 h.
Sra. Marta GINER CEBRIAN Dilluns de 9:30 a 12:00 h
Sra. Andrea OLLERO HERNÁNDEZ Dijous de 9:00 a 13:00 h
Sr. Jordi FLUVIÀ CREUS Divendres de 15:00 a 18:00 h
   

PSICOLOGIA

 
Ldo. Carlos del RIO ROMO Dijous de 17:00 a 20:00 h
   

PSIQUIATRIA

 
Dra. Carmen GIMENEZ LOZANO Dimecres de 16:30 a 20:00 h.
   
   

REUMATOLOGIA

 
   
Dr. Enrique LLOPART BUISAN Dimarts de 15:30 a 18:00 h.
   

TRAUMATOLOGIA

 
Dr. David CALVO ARTURO Dijous de 10:00 a 13:00 h.
Dra. Anabel MORATONA Divendres de 16:00 a 18:30 h.
Dr. José Fernando PARISI TOMASELLI Dijous de 15.00 a 18:30 h.
   
   

UROLOGIA

 
Dr. Alberto ROUSAUD BARÓN Dimarts 9:00 a 12:00 h.
Dr. Mauricio VARGAS RUGELES Dilluns de 9:00 a 11:00 h.
Dr. Wafik AL-WATTAR AL-SABBACH Dilluns de 17:00 a 19:00